Kultura

W sobotę 6 czerwca samochodowe kino plenerowe w Brzesku

W sobotę 6 czerwca 2020 na placu targowym w Brzesku zostanie zorganizowane samochodowe kino plenerowe. Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Miejski w Brzesku z okazji Dnia Dziecka. Pierwszy seans już o godz. 14.00. Dla młodszych widzów wyświetlony zostanie „Jaskiniowiec” a nieco starsi kinomani będą mogli obejrzeć  „Za jakie grzechy dobry Boże”.

Organizatorzy zaznaczają, że liczba miejsc jest ograniczona – 80 samochodów w trakcie każdego seansu. Samochody wpuszczane są na teren wydarzenia: na pierwszy seans od godz. 13.00, na pozostałe seanse po wyjeździe wszystkich samochodów z poprzedniej godziny projekcji. Wjazd na teren kina od ul. Głowackiego, wyjazd w kierunku ul. Szarych Szeregów oraz Powstańców Warszawy.

– Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu należy mieć sprawny radioodbiornik w samochodzie, na dużym ekranie będzie tylko obraz, a dźwięk będzie „płynął” z głośników twojego samochodu. W tym celu będzie trzeba nastroić radio do podanej wcześniej częstotliwości – informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Brzesku, który jest organizatorem wydarzenia.

Oczywiście w trakcie projekcji należy pamiętać o ogólnie przyjętych zasadach bezpieczeństwa sanitarnego.

Repertuar:

14:00-15:30 Jaskiniowiec

16:15-17:45 Jaskiniowiec

18:30-20:00 Jaskiniowiec

21:00-23:00 Za jakie grzechy dobry Boże

REZERWACJE MIEJSC pod nr tel. 14 68 65 030. – w celu dokonania rezerwacji miejsca na daną godzinę należy podać nr rejestracyjny samochodu i na tej podstawie będzie możliwy wjazd.

Wstęp, a właściwie wjazd na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć w artykule:

Nowy termin samochodowego kina plenerowego w Brzesku / 6 czerwca 2020 <==

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast