ADV
Wiadomości
Trending

W weekend kiermasze dla Marcelka Kubali z Jadownik – lista / 20-21 lutego 2021 r.

Przed nami kolejny weekend przed nami. To też kolejny weekend zmagań by zgromadzić pieniądze na transplantacje wątroby Marcelka Kubali. Podobnie jak w minionych dniach ludzie dobrej woli z Powiatów Brzeskiego, Tarnowskiego i Bocheńskiego wytrwale gromadzą każdą złotówkę.

Na początku marca Marcelek ma zaplanowane badania i konsultacje medyczne w Chicago. Ze względu na stan zdrowia chłopca jego rodzice podjęli decyzje o jak najszybszym wylocie.

– Kochani bijemy się cały czas z myślami, obawiamy się tego że stan Marcelka się pogorszy, teraz jest stabilnie i możliwy jest przelot do USA, nie wiemy ile taki stan się utrzyma. Wątroba jest w złym stanie i w każdej chwili stan Marcelka może się pogorszyć. Dlatego podjęliśmy decyzję o wylocie do Chicago i tam na miejscu będziemy walczyć o zebranie pozostałej kwoty, która umożliwi przeprowadzenie przeszczepu wątroby – piszą rodzice Marcelka.

Kiermasze słodkości i różnych przysmaków oraz rękodzieła przygotowane m. in. przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz ludzi dobrej woli odbędą się 20 i 21 lutego 2021 r. Poniżej zamieszczamy listę miejsc gdzie będą odbywały się kiermasze.

Jeżeli jakiegoś wydarzenia nie ma na liście – prosimy informację na adres redakcji (redakcja@informatorbrzeski.pl) lub za pośrednictwem naszego facebooka w wiadomości prywatnej <==

Jednocześnie trwają licytacje internetowe, z których całkowity dochód zostaje bezpośrednio wpłacany na zbiórkę pieniężną na portalu siepomaga.pl.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tych inicjatyw i włączenie się chociażby przez najmniejszy datek, zakup walentynki, udział w licytacji czy też zakup smakołyków.

Powiat Brzeski

Biadoliny Szlacheckie

Dom Ludowy – niedziela 21 lutego od 8.30 Kiermasz Palm, dochód w całości dla Marcelka

Brzesko

Sklep Śnieżka – sobota 20 lutego kiermasz ciast od godz. 8.00. Dodatkowe atrakcje – bajkowe postacie.

Jadowniki

Sklep SPAR – sobota 20 lutego kiermasz ciast od godz. 8.00. Dodatkowe atrakcje – bajkowe postacie.

Jasień

Parking obok kościoła – niedziela 21 lutego kiermasz prac uczniów oraz ciast (przez cały dzień – do wyczerpania zapasów)

Gosprzydowa

Boisko sportowe oraz plac przy kościele – niedziela 21 lutego (kiermasz ciast)

Spotkanie z Kordianem Cieślikiem – piosenkarzem, przejażdżki zaprzęgiem, atrakcje dla dzieci (godz. 12.00 / boisko sportowe). Więcej Informacji <==

Gnojnik

Parking obok kościoła – niedziela 21 lutego kiermasz ciast od godz. 7.00. Na straganie ciasta oraz przetwory, wyroby wędliniarskie. Dodatkowe atrakcje dla dzieci (bajkowe postacie z filmów Disneya)

Tymowa

Parking obok kościoła – niedziela 21 lutego kiermasz ciast od godz. 8.00. Na straganie słodkości takie jak ciasta, dżemy, miody ale też tradycyjny chlebek, smalczyk, bigos, a także paszteciki i …inne pyszności.

Gmina Szczurowa

Zbiórka wolnych datków po Mszach Św:
Niedzieliska
Wrzępia

Powiat Tarnowski

Biadoliny Radłowskie

Szkoła Podstawowa w Biadolinach Radłowskich. Kiermasz ciast w niedzielę 21.02 od rana

Łętowice (Gmina Wierzchosławice)

Dom Ludowy Łętowice – sobota 20 lutego od godz. 7.00 (Pierogomania Pomagania – kiermasz pierogów)

Milówka (Gmina Wojnicz)

Kościół  – 21 lutego (kiermasz ciast po mszach świętych). Koszt opakowania 25 zł, ale można złożyć większą ofiarę.

Powiat Bocheński

Kobyle

Sklep Groszek – sobota 20 lutego kiermasz ciast.

Lipnica Murowana

Kościół  – 21 lutego po każdej Mszy Św. będą zbierane ofiary do puszek dla Marcelka.

Gmina Bochnia

Zbiórka wolnych datków po Mszach Św:
Cerekiew

foto: Maciej Mazur

zakliczyninfo.pl / IB

Podobne artykuły

Back to top button