SportWiadomości

Walczyli do końca. 3 gole w 9 minut

Ostatni wyjazd w rundzie jesiennej nie należał do zespołu Okocimskiego Brzesko. W spotkaniu 16. kolejki Małopolskiej IV ligi podopieczni trenera Sebastiana Sępka ulegli Słomniczance Słomniki wynikiem 3:4. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Mateusz Feret, Filip Handzlik, Krzysztof Michalec oraz Wibson Souza Oliveira. Z kolei autorami bramek dla „Piwoszy” zostali: Oliwier Okas oraz dwukrotnie Chawkat Zakareya.

Już w 20 minucie meczu kibice, którzy pojawili się na stadionie w Słomnikach, zobaczyli pierwszego gola, którego autorem został Mateusz Feret. Jednak jeszcze przed strzeloną bramką zespół z Brzeska mógł pokusić się o zdobycz bramką. Niestety brak skuteczności sprawił, że to gospodarze cieszyli się z pierwszego gola. Kolejne minuty to kolejne bramki dla Słomniczanki, która zakończyła pierwszą połowę z trzema bramkami na koncie.

Drugiej połowie działało się zdecydowanie więcej i to pod bramkami obu zespołów. Jednak w 68 minucie meczu wynik podwyższył kapitan zespołu Krzysztof Michalec. Bardzo niekorzystny wynik, jakim z pewnością był rezultat 4:0, nie załamał „Piwoszy”. Od 70 minuty meczu podopieczni trenera Sebastiana Sępka zaczęli odrabiać straty strzelając w 9 minut trzy gole.

Zespół Okocimskiego Brzesko widząc szansę na zdobycie przynajmniej jednego punktów nadal atakował, stwarzając przez to kolejne groźne sytuacje. Jedną z takich miał Oliwier Okas, który w samej końcówce miał idealną sytuację do wyrównania wyniku meczu. Niestety mimo walki i ambicji zespół z Brzeska po raz kolejny  zostaje bez punktów.

Słomniczanka Słomniki  4Okocimski KS Brzesko

Bramki: Mateusz Feret 20. Wibson Souza Oliveira 35, Filip Handzlik 45, Krzysztof Michalec 68 – Chawkat Zakareya 70, 76, oliwier Okas 79.

Żóte kartki: Andrzej Filipek, Dawid Kamiński, Wibson Souza Oliveira, Patryk Ochman – Daniel Kaciczak, Bartłomiej Mochel.