ADV
SportWiadomości
Trending

Wandale zniszczyli arenę treningową na stadionie OKS w Brzesku

W nocy z soboty na niedzielę (25/26 czerwca 2022 r. Na stadionie sportowym OKS przy ul Okocimskiej w Brzesku doszło do dewastacji areny treningowej do gry w piłkę nożną dla dzieci. Klatka została wyrwana i pokrzywiona – nie można mówić o przypadkowym działaniu. Niewykluczone jest ze sprawca lub sprawcy próbowali ukraść warta ponad 4.5 tysiąca złotych klatkę.

Trwają poszukiwania wandali, którzy dopuścili się zniszczenia.

Obiekt umożliwiał dynamiczną grę w zamkniętym polu do rozwoju techniki, orientacji przestrzennej, szybkości działania i koordynacji ruchowej wśród najmłodszych zawodników akademii piłkarskiej.

Zniszczenia są spore i trudno ocenić na chwilę obecną czy klatka będzie nadawała się do dalszego użytku.

– Dzisiejszej nocy na naszym stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku została zniszczona arena do gry w piłkę nożną dla dzieci. Przykro, że komuś przeszkadza nawet sprzęt dla rozwoju fizycznego dzieci na który przeznaczamy ogromne środki finansowe. zwłaszcza, że dzieci same zapracowały na zakup tej areny swoimi osiągnięciami sportowymi.

Dziękujemy również za wsparcie Komendantowi Policji i wzmożone patrole policyjne przy stadionie i okolicy od dnia dzisiejszego – czytamy na profilu Okocimskiego Klubu Sportowego.

Okocimski Klub Sportowy apeluje do osób posiadających jakiekolwiek informacje, które pozwolą identyfikować osobę / osoby odpowiedzialne za dewastacje stadionu o pilny kontakt.

Za uszkodzenie mienia zgodnie z zapisem art. 288 § 1 kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

==

Foto – OKS

IB

Galeria zdjęć

blank

Podobne artykuły

Back to top button