Wiadomości
Trending

Wieści od Marcelka Kubali. Dobiega końca zbiórka charytatywna dla chłopca / 14 kwietnia 2021 r.

Na pewno wiele osób czeka na wiadomości o Marcelku, dlatego też rodzice chłopca starają się w miare regularnie relacjonować postęp Jego leczenia. W środę 14 kwietnia 2021 r. po raz kolejny rodzice Marcelka napisali kilka zdań na profilu „Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik”.

– Jeżeli chodzi o pracę i parametry wątroby to wszystko w dalszym ciągu przebiega dobrze. Jest to dla nas ogromny powód do radości. Gorączka jak na ten moment nie powróciła co również nas ogromnie cieszy. USG brzuszka, które miał zrobione wczoraj też potwierdziło, że wszystko jest w porządku. Są to dla nas wspaniałe wiadomości, przynoszące poczucie ogromnej ulgi.

W dniu dzisiejszym lekarze musieli założyć Marcelkowi ponowne wkłucie centralne, gdyż naruszył to, które miał i trzeba je było wymienić. Marcelek trzyma się dzielnie, jednak niezbyt dobrze znosi pobyt w szpitalu. Nie śpi za dobrze w nocy i bardzo często jest pobudzony. Wszyscy staramy się jak możemy aby zapewnić mu jak największy komfort i odliczamy dni, kiedy bedziemy mogli wyjść ze szpitala i cieszyć się tym wiosennym czasem, ale wytrwamy tyle ile będzie trzeba. Każdy nowy dzień nas do tego przybliża i głęboko wierzymy, że kolejny będzie jeszcze lepszy niż poprzedni.

Dzisiaj Marcelek czuje się dobrze, odpoczywa i nabiera sił. Dziękujemy za wszelkie słowa otuchy i troski, które od Was dostajemy – relacjonują rodzice Marcelka.

To nie jedyne dobre wiadomości. Do wielkiego finału zbliża się także zbiórka charytatywna zorganizowana dla Marcelka Kubali.

Do jej zakończenia brakuje już tylko niespełna 12 tysięcy złotych! Jak dzisiaj pamiętamy gdy 24 stycznia 2021 r. na prośbę jednego z naszych czytelników pisaliśmy o rozpoczynającej się zbiórce. Wtedy na koncie było zaledwie 26 tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym w artykule Zbiórka na transplantację wątroby dla Marcelka Kubali z Jadownik <==. Od tego momentu za sprawą ludzi wielkiego serca skarbonka dla Marcelka napełniła się kwotą ponad 7,7 mln złotych! Dziękujemy za to z całego serca! Jesteście wielcy!

Osoby które chcą jeszcze wesprzeć Marcelka – prosimy o dokonanie wpłaty. 


foto: Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik
IB / Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik

Witajcie Kochani❗❤
Na pewno czekacie na wiadomości o Marcelku, dlatego chcieliśmy napisać do Was kilka słów. Jeżeli…

Opublikowany przez Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik Środa, 14 kwietnia 2021

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast