ADV
Kultura

Zajęcia w GOK Borzęcin – Zespół Pieśni i Tańca „Mali Borzęcanie”

Zapraszamy na warsztaty taneczne dla dzieci w ramach Zespołu Pieśni i Tańca „Mali Borzęcanie”. Jeśli Twoje dziecko lubi śpiew, taniec i muzykę to zajęcia w „Borzęcanach” są właśnie dla niego! Pierwsze spotkanie zaplanowano na poniedziałek 19 września 2022 r. o godz. 16:30 w Domu Kultury w Borzęcinie. Zapraszamy na nie dzieci przedszkolne w wieku od 5 lat oraz uczniów szkół podstawowych.

Zajęcia bezpłatne, prowadzone będą tak jak do tej pory przez Stanisława Gurgula – muzyka i instruktora tańca ludowego, który współpracować będzie z Anetą Krawczyk – instruktorem tańca ludowego, wieloletnim członkiem Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”.

Cotygodniowe, jednogodzinne warsztaty mają za zadanie rozbudzić w uczestnikach radość z tańca – w szczególności naszych rodzimych, polskich tańców narodowych i ludowych. Dzieci zapoznają się z tańcami, zabawami i przyśpiewkami regionalnymi, ale także z podstawami technik tańca klasycznego i współczesnego, które pomogą wypracować u dzieci piękną postawę taneczną oraz wyraz sceniczny.

Przyprowadź swoje dziecko. Warto skorzystać.

Zajęcia sfinansowane z budżetu gminy Borzęcin.

borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button