Sport

Zaproszenie na 5. Borzęcińską Dychę

W najbliższą niedzielę, 27 września 2020 roku na stadionie Victorii Bielcza w gminie Borzęcin rozegrane zostaną kolejne zawody w ramach Borzęcińskiej Dychy. W programie bieg na 10 km, biegi na krótkich dystansach dla dzieci i młodzieży oraz marsz nordic walking (ok. 4 km). Zawody pod patronatem Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka organizuje Stowarzyszenie Kępa Sport z Tarnowa, LKS Burzyn, przy współpracy jednostek OSP z gminy Borzęcin oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie.

Trasa biegu głównego od lat nie zmienia się. Wiedzie po terenach płaskich, głównie asfaltem, w sąsiedztwie terenów leśnych i zielonych i jest stosunkowo łatwa. Na uczestników biegu czekają atrakcyjne pakiety startowe,
a każde dziecko startujące w zawodach otrzyma pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewniają profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu.

Szczegóły zawodów i zapisy na stronie wydarzenia: https://kepasport.pl/wydarzenie/v-borzecinska-dycha/ oraz na profilu facebook w wydarzeniu ph. V Borzęcińska Dycha.

Choć listy startowe dla dorosłych w biegu głównym i nordic walking już są zamknięte, to zachęcamy do przyjazdu rodziców z dziećmi, które mogą się jeszcze bezpłatnie zapisać bezpośrednio przed zawodami. Biuro czynne będzie od godziny 9:00, biegi dzieci i młodzieży zaplanowano od godz. 11:00, a start biegu głównego i nordic walking w samo południe.

Zachęcamy do kibicowania!


(pio)

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast