ADV
Wiadomości
Trending

Zbiórka dla pogorzelców z Dębna. I ty możesz pomóc!

29 maja w godzinach popołudniowych wybuchł pożar domu jednorodzinnego w Dębnie (powiat brzeski). Ogień pojawił się na zewnątrz budynku, ale wdarł się także do środka. Szybko się rozprzestrzenił i uszkodził elewacje domu, altanę, dach, parter, a także pierwsze piętro budynku.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, rodziny nie było w budynku.

Mimo podjętej akcji gaśniczej straty są bardzo duże. Działania gaśnicze prowadziło aż 9 jednostek straży pożarnej. Przed przybyciem służb ratowniczo-gaśniczych ogień zajął znaczną część budynku. Doszło do dużych uszkodzeń wewnątrz budynku, Wypalone jest także poszycie dachu. Podczas pożaru tego co nie strawił ogień, zniszczyła woda. Pozostało zdewastowane wnętrze. Dom nadaje się do całkowitego remontu, a koszty z tym związane stanowią ogromne wyzwanie. Dlatego dla rodziny która ucierpiała w pożarze została zorganizowana zbiórka w serwisie zrzutka.pl.

Po raz kolejny za pośrednictwem naszej strony zwracamy się z apelem o pomoc dla pogorzelców. Liczymy na dobre serce naszych czytelników. Nie zostawiajmy ich bez pomocy!

Jeżeli możesz – wspomóż pogorzelców z Dębna. Cel zorganizowanej zrzutki to 100 000 zł, jak do tej pory 140 osób wpłaciło 16 337 zł. Liczy się każda nawet najdrobniejsza wpłata i okazane serce dla pogorzelców.

Zrzutka:

O zdarzeniu pisaliśmy w materiale: 

Pożar domu w Dębnie / 29 maja 2022 r. / video <==


foto nadesłane – Jan
IB

Podobne artykuły

Back to top button