ADV
1
KulturaWideo
Trending

Lew Diego z Czchowa w teledysku Kubańczyka! / video

Dwa lwy – biały i płowy (Diego i Amira) to atrakcja prywatnego zoo Fun Animals w Czchowie. Oswojone lwy cieszą się rosnąca popularnością także w polskim show-biznesie. Tym razem młody lew Diego został gwiazdą w teledysku Kubańczyka – popularnego polskiego rapera. 23 grudnia 2020 r. Kubańczyk zaprezentował tytułowy kawałek z najnowszej płyty „Młody kot”. W zaledwie trzy dni kawałek ma 656 871 wyświetleń. Zobaczcie efekty nagrania w Czchowie!

Kubańczykowi w trakcie nagrania towarzyszył Kamil in Travel, youtuber który jest częstym gościem w Czchowie. Kamil – to podróżnik z krwi i kości. Na swoim kanale zamieszcza vlogi z przeróżnych zakątków świata, przekazując również wiedzę historyczną i kulturową. W prywatnym zoo Fun Animals w Czchowie nagrał kilka materiałów nt lwów.

Lwy z Czchowa nie są zwyczajnymi lwami. Są dużo bardziej łagodne w przeciwieństwie do większość lwów widywanych w ogrodach zoologicznych. Biały lew to mutacja genetyczna lwa południowoafrykańskiego Panthera Leo krugeri. W stanie dzikim występuje w regionie Timbavati w Republice Południowej Afryki, przy granicy z Mozambikiem. Od kilku lat białe lwy pojawiają się w Polsce w prywatnych hodowlach.

O nowym albumie Kubańczyka nieco więcej napisał serwis rapnews.pl.

– Ciężka praca i spełnianie marzeń – tak krótko można opisać nadchodzący album Kubańczyka „Młody Kot”.

Raper pochodzący ze Stargardu przychodzi z ogromną dawką motywacji opisując swoje przeżycia i przemyślenia od momentu pierwszych nagrywek w szafie po przeprowadzkę do Warszawy. Jak sam mówi – mimo coraz większej popularności i wielu pokus czekających na młodych artystów (szczególnie w takim mieście jak Warszawa) staram się być w tym wszystkim dalej chłopakiem z osiedlowej ławki, który udowadnia, że bez wielkich nakładów finansowych można w dzisiejszych czasach osiągnąć ogromny sukces.

Jak zwykle przekrój płyty jest naprawdę szeroki: bangery, mocny rap oraz to z czego Kubańczyk słynie, czyli melodyjne i chwytające za serce rapowe ballady – czytamy na rapnews.pl

Kim jest Kubańczyk

Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz Lorda Kruszwila – bardzo popularnego youtubera. Konto youtubowe Kubanczyka ma 585 tysięcy subskrypcji. Jego partnerką jest Ola Ciupa – modelka znana głównie jako Słowianka Donatana (od kilku lat rozwija swoją muzyczną karierę pod szyldem DJ Slavic).

To nie jedyni celebryci jacy w ostatnim czasie odwiedzili lwa Diego. Na początku grudnia youtuberzy z EKIPY również nagrali materiał w Czchowie.

Czchów / Znani youtuberzy z EKIPY zamknęli się z białymi lwami w klatce <==

IB / rapnews.pl

 

KUBAŃCZYK – MŁODY KOT (prod. Newlight$)

Jak powstawał teledysk – KUBAŃCZYK – MŁODY KOT – JAK POWSTAŁ TELEDYSK

Podobne artykuły

Back to top button