ADV
WiadomościWideo
Trending

Ogromny sukces koncertu charytatywnego dla Kamila. Zebrano 20 tysięcy złotych.

W sobotę 15 stycznia 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jasieniu odbył się  koncert charytatywny „Gramy i wspieramy Kamila”, którego celem było wsparcie 17-letniego Kamila Pajora, mieszkańca Brzeska zmagającego się z poważną chorobą nowotworową krwi. Cały dochód z koncertu w wysokości ponad 20 tysięcy złotych zostanie przekazane na pokrycie kosztów leczenia Kamila.

Podczas koncertu odbywał się kiermasz fantów podarowanych przez mieszkańców Jasienia oraz okolicznych miejscowości, a także sprzedawane były ciasta i inne smaczne wyroby przygotowane przez rodziców uczniów z naszej szkoły oraz koło gospodyń wiejskich.

W trakcie przerw pomiędzy występami przeprowadzone były licytacje, m.in. voucherów, obrazów, rzeźb, bukietu kwiatów, wyrobów rękodzielniczych, gadżetów sportowych oraz podarowanej przez Prezydenta Andrzeja Dudy srebrnej grafiki przedstawiającej Belweder.

Głównymi organizatorami imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu z dyrektor Marzeną Łanochą na czele, Rada Rodziców PSP w Jasieniu, Sołtys wraz Rada Sołecka Jasienia oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Pozytywnie Zakręceni” z Jasienia.

Podczas ponad 6-godzinnego koncertu wystąpili: Zuzanna Kurzydło, Emilia Nowacka, Zespół „Sezon na czereśnie”, Ola Żuchowicz, Zespół Regionalny Porąbcoki, Zespół Regionalny „Żegiestowska Bukowina”, Lis Ban z Jasienia, tancerze ze Szkoły Tańca Thomas Dance: Nadia Grabka, Anna Ćwierz, Jowita Gawor, Stanisław Ojczyk, Jakub Miękina i Kacper Stal, a także Anna i Kinga Gurgul, Gabriela Nawój z pianistą Kacprem Karczewskim oraz Łukasz Kornaś.

– Artystom z całego serca dziękujemy za niezapomniane przeżycia, jakimi wszystkich widzów obdarzyli – mówi w imieniu organizatorów dyrektor Szkoly Podstawowej w Jasieniu.

O  nagłośnienie dbali GD Sound Desing oraz Kołek Light & Sound.

Bardzo dziękujemy Dorocie Bodzioch nauczycielowi przedszkola w Porąbce Uszewskiej  za wspaniałe prowadzenie koncertu, Dorocie Potępie za piękną dekorację, a także Pawłowi Kmieciowi za prowadzenia strony „Gramy i wspieramy Kamila”.

Niezwykłe podziękowanie kierujemy do Wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas działającego przy PSP w Jasieniu, którzy przez cały koncert dzielnie pomagali oraz do ich opiekunów Beaty Franczak- Wołek i  ks. Dariusza Zachwiei oraz do opiekunów Samorządu Uczniowskiego Agaty Jakubowskiej i Marka Bocha.

Imprezę zabezpieczali strażacy z OSP Jasień, a pomoc medyczną zapewniła Jolanta Michałek.

– Wszystkim licytującym dziękujemy za okazane wielkie serce! Nie sposób wymienić wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie i  przeprowadzenie, dlatego WSZYSTKIM gorąco i z całego serca DZIĘKUJEMY!!! – dodają organizatorzy.

foto: nadesłane organizatorzy koncertu

video: IB

Organizatorzy koncertu „Gramy i wspieramy Kamila”

VIDEO

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button