ADV
WiadomościWideo

Policja kontra organizatorzy nocnych rajdów w Brzesku / video

BNR Brzesko Night Racing
BNR Brzesko Night Racing

W piątek 27 grudnia 2019 r. grupa BNR Brzesko Night Racing zrzeszająca miłośników szybkich samochodów, tuningu, adrenaliny i zapachu spalonej gumy zorganizowała po raz drugi BNR ILLEGAL NIGHT. Jednak ostatecznie okazało się, że plany organizatorów pokrzyżowała policja. Jak wskazuje nazwa wydarzenia – jej uczestnicy chcieli sprawdzić swoje samochody w nielegalnych wyścigach.

Wg ustaleń policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku planowali zorganizować nielegalne wyścigi na jeszcze nieotwartej drodze z Rudy Rysia do Przyborowa. Wg szacunków Policji w zlocie brało około 100 samochodów – nie tylko z terenu powiatu brzeskiego, ale i spoza województwa małopolskiego. Policja zaangażowała znacznie siły – w tym policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, a także z prewencji i operacyjnych. Przeprowadzono szereg kontroli pojazdów. Mimo to uczestnicy zlotu kilka razy mieli okazję do palenia gumy.

Miejsce spotkania organizatorzy początkowo wyznaczyli na parkingu obok Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku, następnie przemieszczali się na kolejne miejsca na terenie miasta m.in. na parking obok stacji PKP Brzesko czy też parking obok Intermarche. Wg informacji Policji uczestnicy zlotu ostatecznie opuścili teren powiatu brzeskiego i nie doszło do nielegalnych wyścigów.

Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć na BNR ILLEGAL NIGHT <==

Facebook BNR Brzesko Night Racing <==

Instagram: BNR Brzesko Night Racing <== 

screen yt: BNR Brzesko Night Racing

IB

Podobne artykuły

3 komentarzy

  1. Troszkę nie kompletne informacje. Wyścigi odbyły sie do końca i nikt nie odpuścił. Po co tak opisywać bez potrzeby miejsca spotów, drogi itd..
    Informator jak zawsze musi znaleźć sobie trochę atencji bo nie ma o czym pisać.. Żenada

  2. Prawda jest taka że takie spotkania są teraz na porządku dziennym i będą coraz częściej , więc moim zdaniem policja czy też inny urząd powinny udostępniać miejsca wydzielone z ruchu lub TAKIE BUDOWAĆ . Strasznie mało w Małopolsce placów na których można spokojnie się pobawić bo zawsze ktoś przepędza . Sądzę właśnie że trzeba udostępniać młodym miejsce do tego zamiast ich gonić i wlepiać mandaty .

  3. To nie jest żaden (ten) Rudy-Ryś, a (te) Rudy-Rysie (tak jak np. rudy żelaza lub rudy Staszka czyli jakieś rudy należące do kogo/czego: Staszka). Analogicznie nie ma żadnej Mokrzyski tylko są (te) Mokrzyska jak (te) bagna.

Back to top button