ADV
1
Wiadomości
Trending

Tragiczny wypadek w Strzelcach Małych. 40 letni mężczyzna nie żyje, jego syn walczy o życie / 21 stycznia 2021 r.

W czwartek 21 stycznia 2021 r. około godziny 12:30 na drodze wojewódzkiej 964 w Strzelcach Małych (Gmina Szczurowa / Powiat Brzeski) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarowego.

Jak informuje stacja RMF w stojący na poboczu drogi samochód osobowy uderzył tir. Auto zaś przygniotło mężczyznę i jego dziecko, którzy stali nieopodal przy innym samochodzie.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 40 letni mężczyzna u którego doszło do zatrzymania krążenia (pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się go uratować). Obrażenia wielonarządowe odniósł jego 10 letni syn. Dodatkowo obrażenia nogi odniósł kierowca samochodu ciężarowego.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Katowicach. Śmigłowiec RATOWNIK4 przetransportował rannego chłopca do szpitala dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano siły i środki JRG KP PSP Brzesko oraz druhów z OSP KSRG Szczurowa, OSP KSRG Uście Solne, OSP KSRG Zaborów.

W niesieniu pomocy poszkodowanym brał udział Zespół Ratownictwa Medycznego.

W związku z prowadzoną akcją ratownicza droga wojewódzka nr 964 była nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy.

Na miejscu zdarzenia czynności prowadzili policjanci, jak również biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych oraz prokurator. Zebrany materiał dowodowy pomoże w ustaleniu przyczyn oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.

foto: JRG Brzesko

IB / PSP Brzesko / RMF

Zdjęcia

 

‼️ALARM OSP SZCZUROWA‼️
📅 21.01.2021r. 🕗 12:33
🛣️ Strzelce Małe, DW964
Zderzenie samochodu osobowego z samochodem…

Opublikowany przez OSP KSRG Szczurowa Czwartek, 21 stycznia 2021

Podobne artykuły

Back to top button