ADV
blank
Wiadomości
Trending

Wypadek na granicy Brzozówki i Zaczarnia

Utrata panowania nad pojazdem skończyła się czołowym zderzeniem z busem. Kobieta z poważnymi urazami kończyn dolnych trafiła do tarnowskiego szpitala, droga powiatowa przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana.

Po godzinie siódmej rano dyspozytor numeru alarmowego wysłał informacje o wypadku na granicy Brzozówki i Zaczarnia. Skierował tam zespół karetki pogotowia ratunkowego, strażaków oraz załogę ruchu drogowego. Na miejscu okazało się, że kobieta prowadząca osobowego peugeota na łuku śliskiej drogi straciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w jadącego z przeciwnej strony busa, w którym podróżowało w sumie cztery osoby. W wyniku uderzenia kierująca osobówką zakleszczyła się w swoim pojeździe i z pomocą musieli ruszyć strażacy. Po jej oswobodzeniu trafiła ona w ręce ratowników medycznych. Ci przewieźli ją do tarnowskiego szpitala z poważnymi obrażeniami kończyn dolnych. Z uwagi na okoliczności, policjanci ukarali sprawcę zdarzenia drogowego mandatem karnym.

Po zakończonych czynnościach kłopoty zdrowotne zgłosili pasażerowie busa, którzy również trafili na badania do tarnowskiego szpitala. Po ustaleniu obrażeń będą podejmowane kolejne kroki w sprawie zdarzenia drogowego.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button