TOPTOP
Sport

Puchar Polski. Grad goli w Sufczynie

Pewne i zarazem wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy CANPACK Okocimski Brzesko, którzy w drugiej rundzie Okręgowego Pucharu Polski Podokręgu Brzesko pokonali Grom Sufczyn aż 9:0. Worek z bramki już w drugiej minucie otworzył Sebastian Klimczyk, który tego dnia dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy.  Dwie bramki zanotował również debiutujący w barwach „Piwoszy” Chawkat Zakareya. Ponadto na listę strzelców wpisali się: Robert Ślęczka, Aleksander Śleczka, Mateusz Cięciwa, Dawid Lizak, oraz Konrad Kuliszewski.

Puchar Polski
Grom Sufczyn – CANPACK Okocimski Brzesko 0:9
Bramki: Sebastian Klimczyk 2, 15 (k), Robert Ślęczka 36, Mateusz Cięciwa 51, Dawid Lizak 53, Chawkat Zakareya 70, 77, Aleksander Ślęczka, Konrad Kuliszewski 85.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Piotr Czerwiński, Mateusz Stolarz, Marcin Furmański (46′ Konrad Fryś), Daniel Kaciczak, Sebastian Klimczyk (46′ Bartłomiej Mochel), Robert Ślęczka (46′ Sergiusz Kostecki), Aleksander Ślęczka, Mateusz Cięciwa (54′ Konrad Kuliszewski), Chawkat Zakareya, Dariusz Sosnowski (46′ Dawid Lizak).

Grom: Miłosz Smulski – Szymon Postawa, Sławomir Ślęzak, Marian Wawryka, Mateusz Kmieć, Andrzej Ledziński, Krystian Pałka, Dawid Kargul, Piotr Cisak, Artur Kozioł, Daniel Sowa (46′ Tadeusz Sacha (71′ Marcin Waśniowski)).

Mateusz Pawłowicz (trener CANPACK Okocimski): -„Dzisiejszy mecz oglądałem z dużym spokojem. Podeszliśmy do rywala z pełnym szacunkiem, przez co wyszliśmy na spotkanie skoncentrowani na sto procent z myślą tylko o wygranej.

Graliśmy z zespołem A-klasowym i nie mogło być innej mowy jak gra o awans. Dziś strzeliliśmy sporo bramek przez co wynik był taki, a nie inny. Jednak tutaj najbardziej interesowała mnie gra, odpowiednie założenia i oczywiście awans do następnej rundy.

Przed pierwszym ligowym meczem, mam pozytywny „ból głowy” bo mamy na prawdę zawodników z dużą jakością i każdy z nich, który pojawi się w tym meczu da oczekiwaną jakość.

Pierwsza jedenastka po mały się krystalizuje, jednak niektóre pozycje mogą się jeszcze zmienić. Przed nami jeszcze tydzień pracy i na spotkanie w Szczawnicy będę chciał wystawić skład, który będzie się najlepiej prezentował w tygodniowym mikrocyklu.

Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonał zespół w okresie przygotowawczym. Natomiast czasu również nie było zbyt wiele przez co jednostek treningowych było mało. Chciałbym na pewno dużej popracować z zespołem, mimo to udało się dużo rzeczy pozmieniać. Był czas na to by skorygować pewne zachowania z poprzedniej rundy. Na pewno dużo się zmieni pod względem systemu grania i chciałbym żeby było to widoczne już od pierwszego meczu.”

Galeria zdjęć <<<

okocimski.com.pl

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast