ADV
1
Region

Bochnia. Wylicytuj kolację ze starostą podczas WOŚP

Starostwo Powiatowe w Bochni po raz pierwszy od wielu lat postanowiło przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zagra także w Bochni. Patronat nad wydarzeniem objął starosta bocheński Adam Korta.

W tym dniu hala widowiskowo sportowa rozbrzmi nie tylko dźwiękami muzyki rozrywkowej, ale również muzyki śpiewanej, bluesa, rocka, a nawet hard rocka. Ponadto odbędą się pokazy ratownictwa medycznego, planszówka czy animacje dla dzieci. Pomiędzy koncertami przewidziano również licytacje, do udziału których zachęcamy.

Podczas jednej z licytacji około godziny 19.50 będzie można wylicytować kolację ze starostą bocheńskim Adamem Kortą, kosz wspaniałości od powiatu czy książkę o Kopalni.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ważna, społeczna akcja, dzięki której wspieramy najbardziej potrzebujących  – najmłodszych i najstarszych. W ubiegłym roku bocheński szpital otrzymał 20 foteli do spania dla rodziców czuwających przy swoich chorych dzieciach. Dlatego zachęcam do włączenia się w to wyjątkowe wydarzenie, czy to przekazując symboliczna złotówkę czy włączenie się w licytację – zachęca starosta Adam Korta.

Finał WOŚP w Bochni

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

13:20 – Rozpoczęcie imprezy
13:30 – pokazy Dance & Fitness House
14:40 – pokazy Mikołaj Woźniak Trial

Koncerty:

15:00 – Się Zobaczy
16:00 – The Stutts
16:45 – Diapositive
17:30 – Lunatyk
18:30 – Double Blind
19:15 – Junk Hustler
20:00 – Arthemore
21:00 – TRANSGRESJA

ok. 22:30 – podsumowanie finału

sp

Podobne artykuły

Back to top button