ADV
Region

Uniwersytet Dziecięcy PWSZ w Tarnowie czeka na ciekawych świata

Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Powyższa maksyma, której autorstwo przypisuje się Konfucjuszowi, idealnie oddaje styl i charakter pracy z dziećmi w ramach Uniwersytetu Dziecięcego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Istniejący od dekady Uniwersytet zapewnia najmłodszym studentom naukę poprzez zabawę i zabawę w trakcie nauki. To już ostatnia szansa, aby zapisać dzieci na zajęcia semestru letniego.

Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy, przygotowani do pracy z dziećmi. Ćwiczenia, warsztaty, czy aktywizujące wykłady odbywają się w komfortowych warunkach. Do dyspozycji młodych podopiecznych oddana została nowoczesna baza dydaktyczna, z której na co dzień korzystają studenci PWSZ w Tarnowie. 

– Naszym nadrzędnym celem jest rozbudzanie u młodych ludzi pasji, ciekawości świata, poszukiwania odpowiedzi na frapujące ich pytania, umiejętności twórczej współpracy, czy krytycznego myślenia – wyjaśnia mgr Monika Grela, koordynatorka pracy Uniwersytetu. – Zapraszam wszystkich chętnych, program zajęć w semestrze letnim jest bardzo ciekawy, a miejsc zostało już niewiele – dodaje.

Tematyka zajęć w semestrze letnim:

  1. Genealogia! A co to takiego?
  2. Kulturowe różnice i podobieństwa w języku angielskim, rosyjskim i polskim.
  3. Co kryje się w tabliczce czekolady?
  4. Domowy zwierzyniec.
  5. Odnawialne źródła energii, czyli energia przyszłości.
  6. Niezwykłe opowieści o pierwiastkach.
  7. Wielkanocne wariacje.
  8. Domowe laboratorium.
  9. Słodkie wyzwanie.

Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie dzieci z Tarnowa i okolic w wieku od 6 do 12 lat, które nie boją się zadawać pytań i chcą poznawać otaczający świat.

Szczegółowe informacje dla Rodziców oraz zapisy na zajęcia pod adresem: pwsztar.edu.pl/uniwersytet-dzieciecy/

PWSZ

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button