Wiadomości
Trending

Przedświąteczne pomaganie – wesprzyj zrzutki i zbiórki z Powiatu Brzeskiego!

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które większości z nas kojarzą się z czasem poświęconym rodzinie i bliskim. Jednocześnie przez wiele lat grudzień  był gorącym okresem – poświęconym często na bieganinę po galeriach handlowych i marketach w poszukiwaniu kolejnych, czesto zupełnie niepotrzebnych prezentów… W tym wszystkim najczęściej „udało się” pogubić prawdziwy sens Bożego Narodzenia.

Niestety miniony rok nie dla wszystkich należał do szczęśliwych i pomyślnych – dlatego warto zadbać – szczególnie w okresie Świat Bożego Narodzenie o tych którzy zostali pokrzywdzeni przez los. Przekazując wsparcie i angażując się w akcje charytatywne, razem przeżywajmy świąteczny czas, rozmawiamy i pokazujemy, że zależy nam na osobach, które potrzebują pomocy.

W ostatnim czasie w Powiecie Brzeskim pojawiło się wiele ciekawych i cennych inicjatyw, które jak sądzimy warto wesprzeć. Nie muszą to być gigantyczne kwoty – wszystko na miarę własnych możliwości – czasami 5-10 złotych będzie równie wymownym i cennym gestem jak i setki złotych. Liczy się po prostu serce i chęć niesienia pomocy innym, którzy znajdują się w potrzebie.

Pomaganie, szczególnie przez Świętami, może być naprawdę piękne, wartościowe i dawać wiele radości zarówno obdarowywanym, jak i obdarowującym. Czasem wystarczy mały gest, aby zmienić dzień, a nawet całe życie i sposób postrzegania świata osoby, do której wyciągamy pomocną dłoń.

Oto nasza lista zbiórek które wg nas warto wesprzeć. W artykułach znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz adresy, numery kont lub zrzutek. Jeżeli znacie jakieś inne inicjatywy, których tutaj nie ma – prosimy o przesłanie informacji na redakcja@informatorbrzeski.pl, lub za pośrednictwem naszego facebooka.

 

Pomoc – rehabilitacja i leczenie

Wesprzyj rehabilitację Piotra Imioło z Dębna / Potrzebna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja <==

 

Pomoc w potrzebie

Żył z całych sił – Rusek – Irek Zamęta i jego ‘Highway to hell’! / Pomoc dla żony Irka <==

 

Pomoc pogorzelcom

Zrzutka na pogorzelców z Bucza / 19 grudnia 2020 <==

Pomoc pogorzelcowi z Wojakowej – zbiórka charytatywna / Pomoc dla starszej niepełnosprawnej kobiety <==

Zrzutka na odbudowę garażu Kamila / Jego garaż w Złotej spłonął 16 listopada 2020 r. <==

Dach nad głową – odbudowa domu po pożarze / pożar domu mieszkalnego w Łękach <==

 

Wsparcie strażaków

Strażacy z Czchowa organizują zrzutkę na zakup defibrylatora oraz aparatów powietrznych <==

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast